Два Pininfarina Battista дістануться до США вже цього місяця

Цього місяця компанія Automobili Pininfarina доставить до Північної Америки перші серійні електромобілі Battista Hyper GT, включаючи перший екземпляр з ювілейної партії Battista Anniversario, яка складатиметься всього з п’яти екземплярів.

Пер Свантесс, генеральний директор Automobili Pininfarina:

«Ми з командою дуже пишаємося розширенням діяльності Automobili Pininfarina у США та постачанням перших автомобілів Battista на територію штатів. Це символізує створення нового сегмента розкішних електромобілів як у США, так і в усьому світі. Завдяки тому, що пристрасний колекціонер отримав перший Battista у Північній Америці, ми бачимо величезну довіру до цього шедевру дизайну та технології у впливовій спільноті».

До речі, перший Battista, призначений для США, може похвалитися сріблястим екстер’єром, виконаним з вуглецевого волокна та червоними алюмінієвими деталями, а в інтер’єрі поєднуються червона шкіра, вуглецеве волокно та алюміній. Зовні лакофарбове покриття кузова Argento Liquido контрастує з пакетом Carbon Accent Pack та кришками дзеркал, обробленими фірмовим карбоном, тонованим у чорний колір.

Як і очікувалося, увага до деталей у цьому автомобілі приголомшує уяву, тут навіть ключ від автомобіля виготовлений на замовлення зі смугою, виконаною з того ж червоного анодованого матового алюмінію. Перш ніж потрапити до свого щасливого власника, перший серійний Battista з’явиться цього місяця на ексклюзивному заході для клієнтів у штаті Нью-Йорк.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co