Доступні електромобілі Chevrolet Bolt EV різко набрали популярності, незважаючи на скандал із неякісними батареями

Зараз американський автогігант GM робить ставку на перспективну платформу Ultium, але навіть не найпередовіші електромобілі сімейства Chevrolet Bolt EV користуються настільки високим попитом, що їхня виробнича програма на наступний рік збільшена на 60%, і про скандал з їх відкликанням через дефектні батареї LG всі вже наче забули. Тільки цього року GM має намір продати 44 тис. машин, а наступного року хоче випустити 70 тис. штук, тобто на 59 % більше.

Як пояснює Electrek з посиланням на квартальний звіт General Motors, електромобілі Chevrolet Bolt EV і Bolt EUV залишаються найпопулярнішими в асортименті автогіганта. Минулого кварталу вони були реалізовані в кількості 14 709 екземплярів. Всього з початку року було продано приблизно 22 тисячі електромобілів цих двох моделей, але за три місяці поточного року GM сподівається реалізувати ще 22 тисячі машин. За чутками, велика кількість вже випущених електромобілів просто чекає на доукомплектацію певними чипами, тому якщо потрібні компоненти з’являться в необхідних кількостях, то для GM не важко буде поставити на ринок ті самі 22 тисячі електромобілів у четвертому кварталі.

Найцікавіше, що згадуваний у звіті GM “безпрецедентно високий попит” змусив компанію запланувати на наступний рік випуск уже 70 тисяч електромобілів Chevrolet Bolt EV та Bolt EUV. Очевидно, платформа, що застаріває, і наявність проблем з репутацією відійшли в очах американських покупців на другий план після літнього зниження цін на ці машини і зростання цін на вуглеводневе паливо. Наразі базову версію Chevrolet Bolt EV можна придбати за $26 595.

Примітно, що у третьому кварталі GM вдалося відвантажити лише 36 флагманських електричних кросоверів Cadillac LYRIQ та не більше 411 електричних позашляховиків Hummer EV. Обсяги виробництва перших будуть збільшені вже цього кварталу, а з наступного року до виробництва Hummer EV будуть залучені додаткові зміни персоналу. Корпорація GM підтверджує готовність випустити до літа 2023 електричний пікап Chevrolet Silverado EV і кросовер Chevrolet Blazer EV, а до осені в продаж надійде кросовер Chevrolet Equinox EV.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co