Dodge Challenger Hellcat оснастили колесами від воза

В інтернеті продемонстрували “божевільний” транспортний засіб, який має замість звичних шин справжні колеса від воза. Майстри тюнінгу таким чином познущалися над моделлю Dodge Challenger Hellcat.

Зазначається, що тюнери купили нестандартні колеса в спеціалізованому магазині та приварили до них маточини, щоб вони підходили до спорткара Dodge Challenger Hellcat. Аналогічний “фокус” вони раніше вже випробували на вантажівці з дерев’яними колесами. Зараз алюмінієві колеса можуть витримати вагу Challenger, а також його потужність в 707 кінських сил.

Треба підкреслити, що колеса від воза поставили разом з деякими масивними проставками для очищення колісних арок. Тонесенькі колеса виглядають моторошно. Передня пара залишається заблокованою, коли авто виїжджає на засніжену під’їзну доріжку. На задніх колесах тюнерам вдалося перервати зчеплення з дорогою при перевищенні холостого ходу. Dodge Challenger Hellcat легко їде на вузьких колесах, залишаючи за собою клуби диму та сліди шириною в палець.

На відео можна помітити, що після декількох хвилин сміху хлопці вирішують покататися на машині. Вони спромоглися відвідати купу різних місць, та навіть заїхали до дилерського центру Dodge, щоб побачити реакцію людей на їх “божевільне” творіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com