Депутати пропонують вилучати авто у п’яних водіїв і у мирний час

Поки що процедуру вилучення машин за пияцтво за кермом, практикують лише в деяких регіонах України.

На даний момент процедура вилучення авто у людини в Україні досить складна, навіть за серйозні правопорушення. Депутати пропонують цю процедуру спростити та дозволити використати вилучений автомобіль для потреб державних структур.

Зміни до КУпАП депутати пропонують внести законопроектом №7382. Так, уже існуючий текст статті 130 КУпАП депутати хочуть доповнити такими рядками:

“В умовах правового режиму військового або надзвичайного стану управління транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, тягне за собою конфіскацію транспортного засобу для подальшої передачі на потреби підрозділів Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за рішення Кабінету Міністрів України, або уповноваженого ним органу державної влади)”, – йдеться у законопроекті.

При цьому варто відзначити, що водій і власник це далеко не завжди одна й та сама особа і як проходитиме процедура вилучення в такому випадку поки не ясно. Наприклад, якщо людина їде на автомобілі друга або ж узяла авто в каршерингу, то тоді власник не винен у тому, що трапилося, і забирати в нього машину просто безглуздо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net