Daihatsu показав низку “чарівних” автівок для Tokyo Motor Show 2021

Автосалон в столиці Японії пройде у 2021 році. Компанія Daihatsu вже продемонструвала кілька незвичайних моделей, які будуть там представлені. Першим у списку йде “малюк” Hijet Jumbo Sportza Ver.

За базу було взято компактний комерційний фургон Hijet. З нього зрізали верхню частину й так вийшов родстер. Великий вантажний відсік, спортивні крісла та три вихлопних отвори збоку додають “малюку” шарму. Технічні характеристики моделі невідомі.

Другою новинкою буде ще одна модифікація Hijet Jumbo з приставкою Camper Ver. На його даху помітно багажник, а вантажна частина кузова вкрита тентом з камуфляжем.

Daihatsu Copen Spyder Ver перетворився з кабріолета в родстер. У нього зменшено лобове скло та відсутня верхня частина.

Фанати SUV-автівок звернуть увагу на модель Daihatsu Taft Crossfield Ver. Маленький крос адаптували для бездоріжжя: було збільшено кліренс та поставлено колеса зі спеціальною гумою. Панель спереду отримала лебідку, а оптика має захисну планку. На даху є багажник.

Остання модель Thor Premium Ver з компонентами D-sport виглядає футуристично. Автівка отримала величезні колеса та оновлену панель спереду.

Як раніше писав AMPERCAR, у зв’язку з пандемією організатори Токійського автосалону вирішили провести захід в онлайн-форматі 15 січня 2020 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com mycarforum.com motorscrazy.com