Токійський автосалон скасовано: захід відбудеться в онлайн-форматі

Мотор-шоу в столиці Японії, намічене на середину січня 2021 року, не відбудеться в звичному форматі у зв’язку з ростом кількості хворих.

Токійський міжнародний автосалон, намічений на середину січня 2021 року скасували через нову хвилю коронавірусу COVID-19. Про це повідомляється на офіційному сайті організаторів заходу.

Японія, де на даний момент підтверджено трохи більше ніж 200 тис. випадків зараження коронавірусом, не входить в число країн з важкою епідеміологічною ситуацією. При цьому в Токіо найвищий рівень смертності серед усіх префектур, а кількість хворих продовжує зростати.

У зв’язку з цим організатори Токійського автосалону вирішили скасувати традиційну виставку в комплексі Макухарі Мессе і провести її в онлайн-форматі 15 січня 2020 року. Додаткові подробиці і умови участі в віртуальному мотор-шоу будуть опубліковані на сайті заходу пізніше.

На початку 2020 року організатори великих автомобільних виставок були змушені оголосити про скасування або перенесення шоу в зв’язку з пандемією коронавірусу і обмеженнями масових заходів. Наприклад, так і не відбувся Детройтський і Паризький автосалон, а також мотор-шоу в Лос-Анжелесі. Виставку в Нью-Йорку переносили на більш пізні терміни вже три рази.

Одним з перших автосалонів, скасованих через пандемію, став березневий форум в Женеві. При цьому організатори не стали повністю відмовлятися від автосалону і дозволили учасникам провести прем’єри в онлайн-режимі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tokyoautosalon.jp