Dacia оголосила дату та місце презентації революційно нового Duster

Ресурс Motors Actu опублікував багато важливих подробиць про зовсім новий позашляховик Dacia Duster. Як повідомляється, автомобіль представлять 29 листопада у Португалії.

Позашляховик буде побудований на платформі CMF-B – приблизно така сама платформа використовуватиметься у новітній Lada Iskra. Автомобіль отримає три двигуни, і всі бензинові. Базовий – турбований літровий, потужністю 120 к.с. Середній варіант – із гібридною силовою установкою на базі 1,2-літрового двигуна. Потужність становитиме 140 к.с. Така силова установка вже використовується в універсалі Dacia Jogger. Третій варіант – 1,3-літровий, потужністю 170 к.с. Очевидно, це форсована версія 1,3-літрового турбомотора.

Революційно буде не тільки в технічній частині, але також у дизайні та оснащенні. Дизайн буде агресивним, в стилістиці концепту Dacia Bigster, а в оснащенні буде багато сучасних технологій, у тому числі системи допомоги водієві. Тому в Renault цілком обґрунтовано вважають, що нова модель конкуруватиме з машинами Toyota, Skoda та Kia. До речі, попри ривок у технологіях, оснащенні та, хочеться думати, якості, Duster практично не подорожчає.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com