Citroen запускає бюджетний електромобіль із запасом ходу на 320 км

Citroen оголосив повні ціни та характеристики для нових моделей Citroen C3 та повністю електричної e-C3 у Великобританії. Електрична версія e-C3 коштуватиме від 21 990 фунтів стерлінгів, що робить її найдоступнішим електромобілем на ринку із запасом ходу 322 км. Замовлення на e-C3 почнуть приймати в липні, а бензинова версія C3, вартістю від 17 790 фунтів, з’явиться трохи згодом.

Обидві моделі як електрична, так і бензинова будуть добре оснащені в базовій комплектації Plus. В неї входять двоколірне фарбування, 16-дюймові колісні диски, світлодіодні фари та комфортні сидіння Citroen Advanced Comfort. Також стандартно встановлено 10-дюймовий сенсорний екран із підтримкою бездротового Apple CarPlay та Android Auto.

Citroen приділив особливу увагу активній безпеці, включивши до базової комплектації такі функції, як активне екстрене гальмування на низьких швидкостях, утримання смуги, розпізнавання обмежень швидкості, помічник уваги водія, допомога при старті на підйомі та круїз-контроль. Електричний e-C3 також буде доступний у більш оснащеній комплектації Max за 23690 фунтів, яка додає камеру заднього виду, клімат-контроль і підігрів сидінь.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co