Citroen показала футуристичний електромобіль із запасом ходу 400 км (фото)

У мережі показали перший Citroen із новою емблемою, яку представили декілька днів тому. Це не серійна модель, а концепт-кар, і він покликаний показати, що за логотипом компанія Citroen має намір максимально спрощувати і самі автомобілі.

Новинка отримала назву Citroen oli. Це сімейний електромобіль з гранично простою конструкцією, маса якого не перевищує одну тонну.

За розмірами це аналог автомобілів Kia Soul або Citroen C3 Aircross: довжина – 4,2 м, ширина – 1,9 м, висота – 1,65 м. Цікаво, що Citroen oli цілком виготовлений з перероблених матеріалів, переважно композитних. Причому більшість частин та компонентів можна буде переробити повторно.

У салоні панує мінімалізм. Кожне переднє сидіння складається з восьми деталей, а передня панель – це 34 деталі замість середніх для цього класу машин – 75 одиниць. На ній встановлені компактний приладовий дисплей і лише два дефлектори вентиляції. Замість аудіосистеми розробники пропонують використовувати смартфон та дві знімні Bluetooth-колонки, встановлені з боків передньої панелі.

Інформації про електричну установку немає. Розробники обіцяють, що з урахуванням невеликої маси самої моделі тягової батареї ємністю 40 кВт∙год має вистачити на 400 км пробігу. Щоб скоротити витрати енергії, встановлено обмежувач швидкості на 110 км/год.

Наживо цей концепт покажуть вже у жовтні на автосалоні в Парижі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!