Чи варто змінити літні автошини на зимові вже зараз?

Актуальне питання восени – коли вже треба перевзувати автомобіль у зимову? І щороку однозначної відповіді немає. Ми ж підкажемо, як вгадати цей день.

Позаду середина осені, температура знижується, скоро зима, тому багато автовласників замислюються, коли змінювати літню гуму на зимову.

Законодавчо питання сезонної заміни шин не врегульовано, а лише встановлені вимоги до якості шин. За їх порушення водієві доведеться заплатити штраф. Так, в Правилах дорожнього руху вказані вимоги до коліс і шин, а саме забороняється використовувати автомобілі, на яких малюнок протектора шини менше 1,6 міліметрів (масою до 3,5 т), менше 1,0 міліметра (масою понад 3,5 т), менше 2,0 міліметрів (автобус), менше 0,8 міліметра (мотоцикл і мопед);

Як відомо, літні шини втрачають значну частину своїх якостей, коли температура повітря опускається нижче +8 градусів за Цельсієм. Це у свою чергу має прямий вплив на зчеплення з дорогою. Логічно, що яку б теплу зиму нам не обіцяли синоптики, температура нижче +8 градусів буде домінувати в Україні протягом найближчих кількох місяців місяців. Опади у вигляді снігу чи мокрого снігу теж можливі, можливо не часто, але все ж це не буде теплий літній дощик. Тому не зволікайте і переходьте на зимові шини, щоб не стати учасником «з’їзду літньої гуми».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...