Chrysler показав автомобільний інтер’єр майбутнього без керма, але з двома сенсорними дисплеями

Концерн Stellantis участь у CES бере за рахунок демонстрації різних концептів марки Chrysler, що входить до його складу, і цей рік не став винятком. Щоправда, якщо минулого року демонструвався «цілісний» концептуальний електромобіль Airflow, то цього року справа обмежилася лише фрагментом інтер’єру, що дозволяє оцінити погляд дизайнерів марки на майбутнє ергономіки машин цієї марки.

Власне, увагу публіки мав привернути ескіз інтер’єру, сконцентрований на двох передніх місцях, що поділяються масивним підлокітником. Якщо в минулорічному Airflow до послуг мешканців переднього ряду сидінь були чотири дисплеї, то тепер їх кількість скоротилася до двох, але в сукупності вони розтяглися на всю передню панель. Оскільки Chrysler, як і раніше, говорить про впровадження автопілота лише третього рівня AutoDrive, що передбачає втручання водія в процес керування, то один із сенсорних дисплеїв на передній панелі явно зміщений до водія.

Фізичних кнопок управління на ескізі не видно зовсім, але це не є повною мірою новаторською ідеєю — багато сучасних електромобілів цим грішать вже зараз. Звичних органів управління у вигляді керма та педалей на ескізі теж не видно, але враховуючи помірний ступінь автоматизації процесу водіння, у серійному втіленні на їхню появу можна сміливо розраховувати.

Основна ідея, що супроводжує демонстрації цього інтер’єру, полягає у високому ступені інтеграції всіх програмних рішень, що використовуються автовласником як усередині машини, так і за її межами у повсякденному житті. Штучний інтелект буквально вивчатиме звички та переваги кожного з водіїв, допущених до керування машиною, та автоматично застосовуватиме індивідуальні налаштування. Звичайно, передбачений і голосовий інтерфейс, а розпізнавати водія машина буде за сукупністю біометричних факторів. Мультимедійна система майбутніх електромобілів Chrysler зможе запропонувати не тільки караоке та «режим медитації» для розслаблення, а й ігрові програми.

До 2028 Chrysler збирається повністю перейти на електротягу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело theverge.com