Chevrolet випустить гібридну та електричну версії легендарного спорткара Corvette

Один зі знакових автомобілів Chevrolet незабаром постане в новому вигляді. General Motors підтвердила намір випустити електрифіковану версію Corvette (очевидно, йдеться про гібрид) у 2023 році, а також повністю електричний варіант колись пізніше. Відповідне повідомлення було опубліковано в обліковому записі автовиробника в Twitter.

Більш детальна інформація про майбутніх Corvette не була розкрита, тому залишається лише гадати, що саме готують розробники. Вже зараз можна сказати, що для Chevrolet цей крок є важливим, оскільки Corvette за час існування став справжнім символом американських спортивних автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння.

Зазначимо, що анонс електрифікованих версій Corvette не дивує, оскільки раніше General Motors говорила про намір перейти на випуск виключно електромобілів до 2035 року. Досі стратегія концерну з електрифікації була пов’язана з автомобілями інших брендів, таких як Hummer. Не виключено, що поява електричного Corvette викличе обурення шанувальників класичної бензинової версії спортивного купе, але при цьому він приверне увагу любителів спортивних авто на електричній тязі.

Зазначимо, що нинішні зусилля GM щодо електрифікації модельного ряду охоплюють практично всі сегменти. Це стосується орієнтованого на заможних покупців електричного пікапа Silverado, розкішного Cadillac Lyriq, а також майбутніх Blazer та Equinox. У цьому світлі відмова від ДВЗ у Corvette була лише питанням часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело engadget.com