Chevrolet перетворив Equinox на доступний електромобіль

Компанія General Motors представила електричний кросовер Chevrolet Equinox EV 2024 модельного року, побудований на платформі GM Ultium із запасом ходу до 300 миль (483 км). З ціною від $30 000 Equinox EV буде одним із найдоступніших електромобілів на ринку США.

Equinox EV випускатиметься у кількох версіях. Найдоступніша версія Equinox EV 1LT оснащена одним електромотором потужністю 210 кінських сил, що приводить у рух передні колеса. Вона матиме запас ходу на повній зарядці близько 250 миль (402 км). Також будуть пропонуватися варіанти Equinox EV 1LT – переднім приводом та запасом ходу до 300 миль, а також з повним приводом та запасом ходу до 280 миль (451 км), але вони коштуватимуть дорожче. Повнопривідна версія Equinox EV отримає два електромотори загальною потужністю 290 кінських сил.

Крім того будуть випускатися моделі Equinox EV 2LT та 3LT, а також 2RS та 3RS. Вони запропонують більш просунуті технічні характеристики і багатші варіанти комплектації, а модель RS отримає темніший інтер’єр і більш високу функціональність. Всі вони матимуть запас ходу до 300 миль.

Кожна модель також буде доступна у версії з повним приводом із запасом ходу до 280 миль. На відміну від дорожчого Chevrolet Blazer EV, електромобілі Equinox EV будуть випускатися тільки з повним або переднім приводом. Випуск версії із заднім приводом для цього електромобіля не передбачено.

Продажі Equinox EV 2RS, як очікується, розпочнуться восени 2023 року. Всі інші версії надійдуть у продаж лише навесні 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com