Через сім років Ford Mustang стане повністю електричним

Через кілька років шанувальники можуть назавжди попрощатися з «формулою маслкар», створеною кілька десятиліть тому.

Ця новина цілком очікувана, хоча вона ще не є офіційною. Однак варто зазначити, що джерело перевірене. Як повідомляє Autoline Daily з посиланням на дані AutoForecast Solutions, повністю електричний Ford Mustang повинен з’явитися в якості моделі 2028 року, таким чином, він піде по стопах абсолютно нового Mustang Mach-E 2021 року.

Це має велике значення по ряду причин, ключовою з яких є те, що це покладе край «формулі маслкар», яка існувала десятиліттями. Як тільки Ford прийме рішення про електромобіль, справедливо буде припустити, що Chevrolet і Dodge підуть тим же шляхом. У звіті також говориться, що нинішній Mustang шостого покоління буде продовжувати випускатися протягом наступних семи років.

І для ясності: очікується, що в Mustang наступного покоління повністю відмовляться від двигунів внутрішнього згоряння. Повні 7 років до появи Mustang EV дають Ford достатньо часу, щоб витягти цінні уроки з Mach-E і застосувати їх до свого легендарного спорткара. Виробництво буде тривати на заводі Flat Rock Assembly в Детройті, де будується нинішній Mustang. Якщо все піде за планом, випуск повністю електричного Mustang почнеться в грудні 2028 року.

Що стосується планів на покоління S650 Mustang, дебют якого очікується у 2022 або 2023 році, то в звіті про це не згадується, але, згідно з раніше опублікованою закордонними виданнями інформацією, S650 пропрацює протягом 8 років. Якщо це так, то це суперечить графіку запуску повністю електричного Mustang.

Як не дивно, в мережі поки жодного разу не були опубліковані шпигунські фотографії S650 Mustang, що незвично для будь-якого нового автомобіля, дебют якого відбудеться в найближчому майбутньому. Це не означає, що покоління S650 повністю виключене, скоріше, це буде просто велике оновлення нинішнього Mustang, випущеного в 2013 році. По суті, це може служити тимчасовим заходом до кінця 2028 року, коли буде готовий повністю електричний Mustang.

Подібно General Motors і іншим основним автовиробникам, Ford прихильний до ідеї електромобілів майбутнього. З урахуванням того, що деякі країни і штати США різко оголосили про плани заборонити продаж нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, для Ford має сенс проявити ініціативу зі своєю найвідомішою моделлю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co