Через проблеми з гальмами Tesla відкличе 6 тисяч електромобілів Model 3 і Model Y

Компанія Tesla буде змушена відкликати 5974 своїх електромобілі через проблеми з гальмівною системою. Програма повернення торкнеться моделі електрокарів Model 3 і Model Y, випущені з 2019 по 2021 рік. Про це пише CNBC.

Про проблеми з гальмівною системою стало відомо ще 29 травня. Виявилося, що у вищезгаданих моделей не закріплені належним чином гальмівні супорти. Через це кріплення можуть ослабнути, а супорти можуть торкнутися обода колеса і спровокувати ДТП. Представники Tesla заявили, що їм невідомо про випадки ДТП через виявлені недоробки.

Автовиробник пообіцяв перевірити і при необхідності замінити потрібні елементи. Журналісти не уточнили, чи стосується цей відклик виключно США і є чи цифра остаточною. На тлі цієї новини, за останні два дні акції компанії подешевшали більш ніж на 3%.

Це далеко не перший відклик авто Tesla. У лютому компанія відкликала понад 170 тисяч електромобілів через відмову сенсорного екрана, а у 2020 році відбулося два відкликання продукції через проблеми з підвіскою і дахом. Власне, в автомобілебудуванні практика відклику великих і не дуже партій продукції існує давно і застосовується регулярно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com