Через дефіцит Hyundai задумалася над розробкою власних чипів

Компанія Hyundai Motor виявилася серед тих виробників, які не скоротили обсяги випуску автомобілів з початком пандемії, а тому на тлі конкурентів змогли продемонструвати помітне зростання продажів. Це не означає, що корейський гігант не постраждав від дефіциту чипів. Компанія має намір налагодити їх розробку власними силами, щоб знизити залежність від зовнішніх постачальників.

Про це заявив операційний директор Hyundai Motor Хосе Муньос (Jose Munoz), як зазначає Reuters. Компанії теж довелося зупиняти автоскладальні підприємства, але гіршими періодами з точки зору дефіциту чипів представник Hyundai назвав серпень і вересень, а тепер ситуація поліпшується. Зусилля Intel по розширенню виробничих потужностей теж не залишилися без уваги операційного директора Hyundai Motor, хоча він зазначив і готовність інших представників галузі швидко нарощувати обсяги виробництва.

«У нашому випадку ми теж хочемо розробляти власні чипи всередині групи, щоб меншою мірою залежати від подібних ситуацій», – зазначив Хосе Муньос.

Він додав, що це вимагає серйозних інвестицій і часу, але Hyundai над цією проблемою вже працює. У четвертому кварталі компанія не збирається скорочувати обсяги виробництва автомобілів, а згаяне в поточному році вона збирається надолужити в наступному. Тоді ж Hyundai налагодить випуск електромобілів на території США, в штаті Алабама. Виробник закликає місцеву владу не віддавати перевагу в субсидуванні продукції тих підприємств, на яких діють профспілки. Це ставить зарубіжних виробників у нерівне становище з американськими. Пільги на купівлю електромобілів повинні поширюватися на машини всіх марок, як вважає представник Hyundai.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...