Частка повністю електричних автомобілів на ринку ЄС майже подвоїлася у першому кварталі

За повідомленнями мережевих джерел, частка повністю електричних автомобілів майже подвоїлася у сукупному продажу автомобільного ринку Європейського союзу в першому кварталі 2022 року. Про це пише інформаційне агентство Reuters з посиланням на дані Асоціації європейських автовиробників (ACEA).

Дані ACEA вказують, що за підсумками перших трьох місяців року частка акумуляторних електромобілів від загальної кількості проданих в Євросоюзі легкових автомобілів становить 10 %. При цьому частка гібридних автомобілів, що підключаються до розетки, в регіоні за аналогічний період склала 8,9%. Усього ж у період із січня по березень у Євросоюзі було реалізовано 224 145 автомобілів на електричній тязі, що значно більше порівняно із 146 125 електромобілями, які були продані у першому кварталі минулого року.

Джерело зазначає, що у звітному періоді на частку всіх гібридних авто припало понад чверть ринку ЄС, тоді як за аналогічний період минулого року вони займали приблизно п’яту частину. Кількість автомобілів, що працюють на бензині та дизельному паливі, трохи знизилася, але вони продовжують впевнено лідирувати з часткою ринку 52,8%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com