CATL побудує в Китаї новий завод з виробництва акумуляторів

CATL – найбільший виробник акумуляторів для електромобілів.

Китайська компанія CATL планує будівництво нового великого заводу з виробництва автомобільних акумуляторів в Шанхаї, розраховуючи зміцнити своє становище найбільшого виробника акумуляторів для електромобілів. Про це агентство Reuters повідомило в ексклюзивній публікації, посилаючись на двох інформаторів, «знайомих з ситуацією».

За словами одного з них, продуктивність заводу, яка визначається як сумарна ємність акумуляторів, випущених за рік, складе 80 ГВт·год. Для порівняння: зараз виробничі можливості CATL оцінюються в 69,1 ГВт·год. Крім того, компанія вже будує нове підприємство продуктивністю 77,5 ГВт·год.

Розміщення заводу в Шанхаї дозволить CATL залучити більший і різноманітніший кадровий резерв, ніж в Нінде на південному сході Китаю, де знаходиться штаб-квартира компанії. Крім того, так завод буде ближче до китайської виробничої бази Tesla. Як відомо, минулого року компанія CATL стала постачальником американського автовиробника. Нові потужності посилять положення CATL в конкуренції з компаніями Panasonic і LG Chem, що також постачають акумулятори для електромобілів Tesla.

За словами інформаторів, CATL веде переговори про будівництво заводу з керівництвом Шанхаю. Поки неясно, коли може бути досягнуто остаточної угоди і коли CATL сподівається запустити новий завод.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com


Коментарі
Завантаження...