CATL побудує новий майданчик з виробництва батарей

Китайський виробник акумуляторних батарей, що по праву вважається одним з лідерів галузі, готує новий майданчик, повідомляє cnevpost.com. Він розміститься в місті Ічунь, що знаходиться в провінції Цзянси.

На сьогоднішній момент компанія веде запеклу боротьбу з південнокорейськими фірмами, тому стрімко нарощує свій потенціал. Деякий час тому стало відомо, що LG Energy Solution показала високе зростання постачання, і, тим самим обігнала китайців та стала світовим лідером.

Проте, в CATL не розгубилися і задумали перспективні проєкти з розвитку своїх виробничих потужностей. Відзначається, що в новий завод вкладуть близько 2,1 млрд доларів з власних коштів. Будівництво займе не більше 30 місяців. Крім того, гряде оптимізація існуючих підприємств, щоб задовольнити все більш зростаючий попит на батареї.

Відзначимо, що попри втрату лідерства в останні місяці, CATL все ще залишається найбільшим постачальником акумуляторних батарей для електромобілів у світі. Частка компанії на світовому ринку перевищує 30 відсотків. Як припускають західні фахівці, загальна реалізація за рік складе близько 100 ГВт*год.

Однак у CATL є серйозні супротивники на батьківщині. Наприклад, китайська компанія China Aviation Lithium Battery Technology (CALB), яка незабаром розпочне будівництво свого нового заводу. Згідно з планами, фактична потужність CALB з урахуванням майбутнього заводу повинна скласти 100 ГВт*год вже найближчим часом, у 2022 році цей показник перевищить 200 ГВт*год, а ще через три роки досягне 300 ГВт*год, що явно може перешкодити світовій експансії CATL.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...