CATL анонсувала нове покоління батарей для електромобілів – їх почнуть випускати у 2023 році

Китайський акумуляторний гігант CATL анонсував нове покоління акумуляторів для електромобілів. Батареї отримали назву Qilin – вони відрізняються збільшеною щільністю енергії, що забезпечить обладнаним електромобілям підвищений запас ходу. Масове виробництво нових акумуляторів стартує у 2023 році.

Батареї CATL Qilin запропонують споживачам максимальний у світі коефіцієнт використання обсягу – він становитиме 72%; для порівняння, у випущених компанією у 2019 році акумуляторів цей показник був 50%. Щільність енергії у елементів живлення нового покоління становитиме 255 Вт·год/кг.

Виробник поки що не повідомив, чи надходили замовлення на акумулятори нового покоління від автовиробників. Сьогодні CATL постачає батареї для таких брендів, як Tesla, Volkswagen, BMW та Nio. У I кварталі китайський гігант звітував про втрату 24% чистого прибутку — проблеми виникли через різке зростання цін на сировину. У травні CATL повідомила, що за підсумками ІІ кварталу очікується збільшення прибутку, оскільки ціни на продукцію довелося підвищити. За перші 4 місяці загальна ємність проданих компанією акумуляторів склала 41,5 ГВт·год, що більш ніж удвічі перевищує аналогічний показник найближчого конкурента від імені LG Energy Solution.

Раніше стало відомо, що CATL зараз вивчає можливість побудувати в США одразу два заводи з виробництва батарей для електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com