Бюджетний Porsche 914 перетворили на дуже дорогий рестомод від Fifteen Eleven Design

Реставраційна майстерня Fifteen Eleven Design з англійського міста Бейкуелл (графство Дербішир) вдихнула нове життя у класичний середньомоторний спорткар Porsche 914: він отримав сучасний двигун, підвіску від Porsche Cayman і модернізований кузов із зовнішніми панелями з вуглепластику.

Розроблений у другій половині 60-х років спорткар Porsche 914 з кузовом тарга виявився однією з найневдаліших у комерційному сенсі моделей Porsche: спочатку він розроблявся як спільний проект Porsche та Volkswagen і мав продаватися під двома марками, але Volkswagen у результаті відмовився від цієї машини. А для однієї компанії Porsche проект 914 виявився занадто складним і дорогим у виробництві за досить скромних технічних характеристик. Проте сьогодні Porsche 914 вважається одним із найкращих зразків автомобільного дизайну кінця 60-х — початку 70-х, інтерес у колекціонерів до нього великий, тому реставраційна майстерня Fifteen Eleven Design вирішила, що рестомод на базі Porsche 914 матиме успіх.

Fifteen Eleven Design є підрозділом ралійної гоночної команди Mellors Elliot Motorsport, її багатий інженерний досвід дуже став у нагоді при розробці рестомоду, яка тривала майже три роки. Від вихідного Porsche 914 в рестомоді залишився кістяк кузова і деякі деталі інтер’єру, при цьому кістяк повністю відреставрований і посилений за допомогою трубчастого каркаса, а вся зовнішня обшивка нова, вона виготовлена ​​з вуглепластику. Колісні арки розширені, в задніх крилах з’явилися повітрозабірники, змінено дизайн бамперів і передньої кришки багажника, корма отримала спойлер типу «качиний хвостик», встановлена ​​повністю нова діодна світлотехніка, фар, що прибираються, більше немає.

Шасі для рестомоду запозичено у купе Porsche Cayman S покоління 987.2, що випускалося з 2009 по 2013 рік, причому до нього додані регульовані амортизатори Reiger. Слабосильний стоковий двигун замінений на доопрацьовану 3,8-літрову опозитну атмосферну «шістку» Porsche з кованими поршнями, блоком управління Life Racing і кастомною випускною системою з нержавіючої сталі. Максимальна потужність в залежності від налаштувань становить 385-405 к.с. Коробка передач – 6-ступінчаста “механіка”. Стокові гальма замінені на нові перфоровані диски Porsche Brembo із 4-поршневими супортами. 18-дюймові колеса Fuchs класичного дизайну взуті у сучасні покришки Michelin Pilot Sport 2.

Салон повністю перешитий шкірою та замшею, встановлено нове триспицеве ​​кермо, педальний вузол AP Racing та ковші Recaro, змінено дизайн центрального тунелю, високо розташований важіль перемикання передач увінчаний фірмовим дерев’яним набалдашником Fifteen Eleven. Новий паливний бак, який відповідає вимогам FIA, дозволив збільшити вільний простір для ніг.

Ціна рестомоду – від 350 000 фунтів стерлінгів, колірне оформлення може бути будь-яким та обмежується лише фантазією замовника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!