BYD випускає недорогу версію своєї флагманської моделі

Китайська компанія випустила дешевшу версію флагманського електромобіля Han EV.

BYD вивів на ринок дешевшу версію свого флагманського седана Han EV. Рішення було продиктовано недавнім зниженням ціни на головного конкурента моделі – Tesla Model 3, повідомляє cnevpost.com.

Нова комплектація скинула 20 тисяч юанів в порівнянні з попередньою базовою версією. Головною зміною став зменшений запас ходу, який тепер становить 506 кілометрів, в той час, як дорожчі седани можуть проїжджати від 550 до 605 км. Проте інформація про батареї не оновлена, цілком ймовірно, що вона має колишню ємність в 76,9 кВт*год.

Швидкісні характеристики не змінилися, як і у колишньої базової комплектації, розгін до сотні становить 7,9 секунди. Однак повної інформації про нову версію поки немає на офіційному китайському сайті, що може говорити про поспішність виведення її на ринок.

Нагадаємо, що трохи раніше Tesla знизила свої ціни на бюджетний седан Model 3, після чого його прайс склав 235900 юанів. З боку американської марки відчувся неабиякий тиск на BYD, оскільки тепер Model 3 майже зрівнялася в ціні з Han EV, який пропонується від 229800 юанів, що і стало причиною термінового виведення нової комплектації.

Проте китайський седан відстає в продажах від локалізованого Model 3, чиї результати в червні склали 16515 одиниць, проти 5802 проданих Han EV.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...