BYD готує найдорожчий та найрозкішніший електрокросовер у Китаї

Китайський BYD прагне преміум-сегменту і для цього створить суббренд Xingji, що можна перекласти з китайського, як «Зірка». Тепер же стали відомі деякі подробиці первістка цієї марки.

Як ми повідомляли раніше, BYD має намір створити електричний рамний позашляховик, схожий на Mercedes-Benz G-Class. Початковою датою прем’єри цієї машини була перша половина 2023 року. Проте, зважаючи на все, дебют відбудеться раніше – вже до кінця цього року, тобто разом із презентацією самого бренду Xingji. До речі, директором нового відділення зроблять Ху Сяоцина, колишнього віце-президента з продажу та маркетингу в Denza.

В основу електропозашляховика ляже нова оригінальна платформа, яка, вочевидь, ніяк не буде пов’язана з архітектурою BYD e-platform 3.0, що лаже в основі сучасних електрокарів бренду. Крім того, розкрито і ціну на майбутню новинку. Вона варіюватиметься від 800 тисяч до 1,5 млн юанів, тим самим роблячи модель найдорожчим серійним автомобілем в історії Китаю, перевищивши вартість навіть «партійних» седанів і кросоверів Hongqi. Нинішня лінійка кросоверів BYD складається з відносно доступних моделей, які мають або електричні або гібридні силові установки.

Останнім часом китайські бренди активно створюють преміальні відділення: Avatr від Changan, Voyah від Dongfeng, ArcFox від BAIC, Saloon від GWM або Zeekr від Geely. Проте всі вони намагалися все ж таки зберігати деяку цінову дистанцію від аналогічних машин закордонних брендів. BYD, схоже, впевнений у своєму успіху і готовий боротися з конкурентами не так низькою ціною, як преміальним оснащенням та передовими технологіями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com