Buick випустить 5 нових електрокарів – 2 вже цього року

Щоправда, все це буде ексклюзивами для китайського ринку.

У Китаї американський концерн General Motors має дуже незвичайну структуру, тому що левова частка продажів у Піднебесній припадає на Buick, який навіть на батьківщині у США продається не сказати, що добре. У зв’язку з цим керівництво GM анонсувало нову стратегію Buick у КНР, але про все по порядку.

У цілі нової стратегії входить виведення на ринок Китаю 12 новинок, 5 з яких будуть електричними, причому дві з них вже цього року дебютують. Buick не розкрив подробиць про машини, які планується випустити найближчим часом, однак у компанії зазначили, що всі моделі матимуть схожі назви з обов’язковим використанням слова «Electra» та отримають нову стилістику.

Ось що з цього приводу говорить генеральний директор Buick Сезар Толедо:

«Говорячи про новий фірмовий стиль Buick, новий логотип знаменує собою першу значну зміну емблеми з 1990 року. Вона більше не є круглою і має чудову форму, що базується на культовому щиті Buick. Нова емблема ознаменувала собою дебют нового корпоративного стилю».

У Північній Америці електромобілі бренду дебютують не раніше 2024 року. Причому не зовсім зрозуміло, яка модель надійде в продаж у США. У Китаї батарейні Buick вже давно представлені.

Нагадаємо, на початку червня Buick представив концептуальний електричний позашляховик Electra-X, створений силами Паназіатського технічного автомобільного центру GM (PATAC) у Китаї. Як і очікувалося, він базується на платформі Ultium.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co