Bristol Cars відродиться у вигляді бренду електрокарів

Довгоочікуване відродження Bristol Cars тепер офіційно підтверджено – компанія анонсувала ряд нових моделей, серед яких і електрокари.

Нагадаємо, що британська марка Bristol Cars була ліквідована в 2020 році, через 75 років з моменту заснування і після дворічного періоду майже повної бездіяльності.

Тепер інвестор і забудовник з Ессексу Джейсон Вортон придбав права інтелектуальної власності на Bristol Cars і планує перетворити його в «провідний британський бренд електромобілів» до 2026 року, до 80-річчя автовиробника.

Як повідомлялося в січні, відроджений Bristol Cars спочатку представить «оновлені» версії історичних моделей, включаючи 411 Series 8, Fighter і Speedster. Кожна з них буде використовувати 6,4-літровий двигун Chrysler Hemi V8, що працює в парі з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач ZF і буде відрізнятися великою кількістю налаштувань підвіски, електричної частини та салону.

Вони, як стверджують в Bristol Cars, стануть “останнім з коли-небудь зроблених двигунів внутрішнього згоряння Bristol Cars”. У 2025 році бренд відродить шильдик Bristol Buccaneer для знакового дебютного електромобіля.

Вортон повідомив, що Buccaneer EV буде «чотиримісним автомобілем в традиційному Брістольському стилі», але з «широким використанням сучасних технологій і матеріалів».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co