BMW представив унікальний родстер Concept Skytop на базі BMW M8

BMW на фестивалі Concorso d’Eleganza Villa d’Este в Італії представив експериментальний родстер Concept Skytop, що втілює розкіш BMW і як її бачать стилісти компанії під керівництвом глави дизайну Адріана ван Хойдонка.

У Concept Skytop немає гнучких дисплеїв на всю консоль, проекторів голограм, автопілота – нічого, що із захопленням приймають юні шанувальники Ілона Маска. І це навіть не електромобіль. Розробка побудована на базі серійного BMW M8, але має оригінальний кузов. На його будівництво було витрачено багато праці майстрів-ремісників.

Стилісти створили витончений гармонійний силует із явним відсиланням до легендарного купе BMW M1. Гострокінцевий напружений націлений вниз фасад автомобіля врівноважений такий же по кутку і довжині краю задньою частиною.

Боковини візуально полегшені підштампуваннями-гранями та вигнутим дугою порогом. Додатковий характер екстер’єру надають опуклості на задніх крилах.

Горизонтальна орієнтація решітки радіатора та світлотехніки підкреслює динамічність та стрімкість образу.

На окрему згадку заслуговують такі родзинки, як передній край капота у вигляді спойлера і тонка выштамповка по центру вздовж усього верху.

У BMW Concept Skytop передбачений і дах – без сервоприводу та без механізму. Два сегменти встановлюються та демонтуються простими маніпуляціями. Позаду сидінь – спеціальні ніші для їх зберігання, коли вони незатребувані. Зовнішня поверхня даху та дуги безпеки (як і весь інтер’єр) оббита натуральною шкірою цегляного кольору. Поверхня кузова за дугою пофарбована градієнтом: цегляно-червоний відтінок від переднього краю до заднього поступово розчиняється в основному кольорі кузова.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!