BMW представила 530e та 550e xDrive з витратою палива до 1 л на 100 км

BMW розширює лінійку електрифікованих моделей, представивши два нові варіанти 5-ї серії з двигунами внутрішнього згоряння та 48-вольтовою м’якою гібридною технологією eDrive. BMW 530e та 550e xDrive вийдуть у листопаді і вже доступні для замовлення в Німеччині.

Седан BMW 530e оснащений чотирициліндровим бензиновим двигуном у поєднанні з технологією BMW eDrive, що забезпечує потужність 299 кінських сил та запас ходу на електротязі до 103 км. Що стосується седана 550e xDrive, він оснащений рядним шестициліндровим двигуном потужністю 489 к.с. та забезпечує запас ходу тільки на електриці до 90 км.

eDrive – це високоефективний привід BMW, у якому використовується вбудований електродвигун та восьмиступенева спортивна коробка передач Steptronic. Ця архітектура дозволяє обом гібридам, що підключаються, досягати витрати палива від 0,6 до 1 л на 100 км.

Високовольтна літій-іонна батарея розташована під днищем. Корисна ємність акумулятора становить до 19,4 кВт•год, його можна повністю зарядити приблизно за 3 години 15 хвилин. Крім того, BMW застосувала адаптивну рекуперацію, яка дозволяє акумулятору відновлювати електричну енергію під час руху.

Вже у базовому виконанні BMW 530e та 550e xDrive отримують спеціальні 19-дюймові легкосплавні диски. Гібридні автомобілі також оснащені системою IconicSounds Electric від BMW, яка забезпечує акустичний зворотний зв’язок, що відповідає рухам педалі акселератора, для покращення відчуттів від водіння на електротязі.

530e і 550e xDrive – найновіші автомобілі, що використовують платформу BMW 5-ї серії восьмого покоління. На додаток до двох гібридів у лінійці є повністю електричний i5, що дебютував раніше цього року. Автовиробник також тестує нову версію M5, яка, за чутками, використовуватиме гібридну установку позашляховика XM з V8 та одиничним електродвигуном для створення сукупної потужності 644 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com