BMW показала у Китаї 15 нових моделей, включаючи BMW i4 та Neue Klasse

На автосалоні в Пекіні BMW та Mini представили модельний ряд із п’ятнадцяти моделей автомобілів. Від компактних автомобілів початкового рівня до великих розкішних автомобілів стенд BMW охоплював практично всі сегменти розкішних автомобілів, пропонуючи різні варіанти трансмісії, включаючи бензинові, електричні, гібридні та водневі паливні елементи. BMW підкреслила важливість Китаю та китайського ринку для своїх майбутніх цілей.

Новий BMW i4 зайняв одне із головних місць на стенді. З моменту запуску у 2020 році BMW 4 серії було продано майже 400 000 екземплярів у всьому світі. BMW сподівається, що новий повністю електричний BMW i4 разом із оновленими купе та кабріолетом BMW 4 серії зміцнить позиції лінійки.

На автосалоні було оголошено, що лише у 2024 році BMW та Mini представлять понад 20 нових моделей. Ці пропозиції відповідатимуть різноманітним запитам клієнтів. BMW стверджує, що її зобов’язання перед Китаєм виходять за межі запуску нових продуктів. Компанія збирається й надалі інвестувати у технології та створювати орієнтований на клієнта дизайн.

Цього року на Пекінському автосалоні було представлено концепт-кар BMW Vision Neue Klasse, який дав уявлення про майбутній напрямок бренду. Олівер Зіпсе, голова правління BMW AG, наголосив: «З Neue Klasse ми ведемо BMW у майбутнє в галузі дизайну, технологій та філософії. Воно розпочнеться наступного року, коли ми випустимо на ринок Neue Klasse».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com