Бензин з пластику: українець виготовляє паливо зі сміття

У невеликому селі Кам’янка Сумської області України мешкає людина, чий винахідницький потенціал вражає. Віталій Куколь, місцевий житель, у своєму домашньому ательє створив пристрій для виробництва бензину та дизельного палива із незвичайної сировини – звичайного пластику. Сюжет про цей дивовижний винахід представлений у репортажі «Суспільне.Суми».

Особливість методу, розробленого Куколем, полягає в тому, що він модернізував самогонний апарат свого діда, перетворивши його на пристрій для переробки пластику на паливо. В апараті пластик піддається нагріванню до 400 градусів за Цельсієм. При такій температурі відбувається дегідратація пластику, і він перетворюється на пари бензину, дизпалива, гасу, воску, вазеліну та парафіну, а також виділяються гази.

Цікавий факт полягає в тому, що для отримання 200 г бензину, 150 г гасу і 300 г дизпалива, необхідно переробити 1 кг пластику. Крім того, з отриманого бензину можна виготовити вазелін, віск та парафінову суміш. Місцева влада не підтримала цього креативного підприємця, незважаючи на його пропозицію налагодити випуск бензину в рамках проекту утилізації пластику.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Твоя Машина