Bentley отримає нового конкурента

Один з найстаріших брендів планує почати випуск розкішних автомобілів, щоб скласти конкуренцію легендарному Bentley.

Генеральний директор Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре пролив нове світло на свої плани з перетворення Jaguar в бренд розкішних автомобілів. Так, стратегія «Reimagine» має на увазі зміну позиціювання Jaguar і перетворення його в повністю електричний бренд з цілим новим асортиментом продукції, який з’явиться в 2025 році. У своєму першому інтерв’ю після того, як він очолив JLR в вересні минулого року, Боллоре сказав, що початковий етап роботи над новим сімейством Jaguar завершено, і бренд буде конкурувати з Bentley з цінами в районі 100000 фунтів стерлінгів.

Нове сімейство Jaguar, ймовірно, буде складатися з трьох абсолютно нових моделей – пари кросоверів і неспортивного дводверного автомобіля. І Боллоре підтвердив, що після того, як проєкт сімейства був схвалений, робота з пошуку відповідної платформи для електромобіля вже ведеться.

Боллоре разом з головним креативним директором JLR Джеррі Макговерном чітко розуміють, що означає розкіш для нового Jaguar. «Ми говоримо про сучасну розкіш», – заявив топ-менеджер. «Отже, по-перше, це ціна. Розкіш починається з позначки в 100000 фунтів стерлінгів. Крім того, сучасна розкіш для нас – це щось надзвичайно спрощене, позиціюється таким чином, щоб відповідати Jaguar з точки зору вишуканості, сучасності, інженерії, технологій».

Попри майбутній обсяг робіт, Боллоре впевнений, що він досягне своєї мети до 2025 року, а його команда буде працювати на 40% швидше, ніж при розробці попередніх моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...