Автопілот Tesla протестували на вулицях Києва

У планах Tesla значиться запуск програми тестування системи автономного водіння Full Self-Driving в Європі, проте в найближчому майбутньому цього не станеться. Зараз автопілот доступний лише для зареєстрованих бета-тестерів в США. Але це не завадило власникові Tesla Model 3 з Києва випробувати безпілотне водіння на батьківщині.

Власник Tesla Model 3 опублікував ролик, в якому продемонстрував, як його електромобіль їде без участі водія по центру Києва. Судячи з відео, в автомобілі використовується версія Full Self-Driving 8.2, яка не є найновішою на цей час.

Видання Electrek повідомляє, що ПЗ Full Self-Driving витекло в мережу деякий час тому, і тепер його можуть встановити всі охочі на свої Tesla, зламавши ПЗ автомобіля. За словами видання, вже давно відомо, що деякі хакери використовують root-доступ для активації експериментальних або неактивних функцій в своїх електромобілях.

Вважається, що люди вже місяцями використовують систему автономного водіння FSD у зламаних електромобілях, не привертаючи уваги Tesla. Система дозволяє водієві вказувати точку на карті, а потім веде автомобіль в зазначеному напрямку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com electrek.co

Коментарі
Завантаження...