Назвали автомобілі, які дуже швидко знецінюються: список

Британські експерти провели дослідження і з’ясували, які авто втрачають до двох третин своєї вартості вже через 3 роки. Про це повідомляє Daily Mail.

Один з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при купівлі будь-якого автомобіля – його вартість при подальшому перепродажі.

Кращі і гірші автомобілі на ринку Британії за цим показником були виявлені журналом What Car у співпраці з експертами з оцінки CAP HPI. Цифри засновані на оціночної вартості нових автомобілів після трирічного володіння з пробігом близько 36 тисяч миль (58 тисяч км).

Список найневдаліших вкладень коштів очолив преміальний седан Audi A8 Quattro, який через три роки експлуатації втрачає майже 73% своєї початкової вартості. На другому місці пасажирський вен Vauxhall (Opel) Combo Life, перепродажних вартість якого становить 28,8% від його стартової ціни. А третє місце зайняв бюджетний кабріолет Fiat 500 Convertible з результатом 29,2%. У ТОП-10 «антирейтингу» потрапили ще 2 Mercedes-Benz, 2 BMW, по одному Peugeot і Citroen, а також ще один Vauxhall.

Найбільш титулованим брендом за підсумками досліджень став німецький Porsche, продукція якого займає половину ТОП-10 найбільш вигідних покупок. Також в список потрапили Lamborghini Urus, Alpine A110, Land Rover Defender, Range Rover Evoque і Tesla Model 3.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Daily Mail