Автомобілі Mercedes-Benz наступного покоління отримають лідари Luminar

Німецький автовиробник Mercedes-Benz повідомив у четвер про плани використовувати лідарів компанії Luminar Technologies у своїх майбутніх автомобілях у рамках нової угоди про партнерство, умови якої також передбачають обмін даними та отримання автовиробником частки в американській компанії.

Згідно з документами, поданими до регулюючого органу, в рамках угоди Mercedes-Benz придбає до 1,5 млн звичайних акцій Luminar класу А в обмін на надані певні дані та послуги. Ця новина спричинила зростання вартості акцій Luminar більш ніж на 17,7%.

Угодою Luminar і Daimler North America Corporation (американський підрозділ Daimler, що володіє брендом Mercedes-Benz) передбачено розробку та інтеграцію технологій американської компанії в серійні легкові автомобілі наступного покоління. Своєю чергою, Daimler буде ділитися з Luminar даними про розробку та виробництво автомобілів з її лідерами.

Засновник і генеральний директор Luminar Остін Рассел (Austin Russell) назвав партнерство з Mercedes-Benz «знаменним моментом» у галузі, який «покаже, як суттєві функції безпеки та автономного водіння в споживчих автомобілях переходять від наукової фантастики до мейнстриму ».

Раніше компанії уклали угоду про розробку лідарної технології Luminar Iris з подальшим впровадженням її в серійних автомобілях Daimler, в рамках якої Luminar отримує одноразову плату за інженерні послуги та роботи. У жовтні 2020 року підрозділ вантажних автомобілів Daimler повідомив про те, що зробив інвестиції в Luminar у рамках угоди про виробництво автономних вантажівок, хоча сума вкладень залишилася невідомою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело techcrunch.com