Автомобілі Hyundai отримають решітку радіатора, що світиться

Підрозділ Hyundai Mobis оголосив, що його інженерам вдалося розробити решітку радіатора зі світлодіодним підсвічуванням і технологію активної повітряної заслінки, інтегрованої в решітку, яка може відкривати і закривати обдув в залежності від обставин і умови експлуатації.

Ці винаходи корейських інженерів є новими технологіями, які ще не впроваджувалися масово в усьому світі, і оцінюються як диференційовані дослідні досягнення відповідно до мінливих тенденцій в області електромобілів і автономних транспортних засобів. Очікується, що такі напрацювання будуть використовуватися в епоху автомобілів, які більш активно спілкуються із зовнішнім світом за допомогою технологій.

Перш за все, «решітка освітлення», розроблена на цей раз Hyundai Mobis, являє собою технологію, яка може використовувати всю передню решітку автомобіля в якості освітлювального пристрою. Вона також може сигналізувати про різні режими роботи – активації автономного режиму водіння, режиму зарядки електромобіля в якості привітального світла і багато чого іншого.

Завдяки цьому його можна використовувати не тільки як простий світловий ефект, але і як засіб зв’язку транспортних засобів з іншими транспортними засобами або пішоходами, і в залежності від того, як змінюється візерунок освітлення, може бути продемонстрований сильний і унікальний дизайнерський ефект.

Технологія «активної повітряної заслінки, інтегрованої в решітку», розроблена Hyundai Mobis, автоматично регулює повітряний потік для двигуна і його охолодження, оскільки сама решітка рухається відповідно до температури охолоджуючої рідини. Підвищуючи ефективність нагріву автомобіля і знижуючи опір повітря, можна підвищити ефективність використання палива, а також створити відчуття розкоші в зовнішньому дизайні автомобіля за рахунок диференційованих шаблонів дизайну через висвітлення.

«Ми плануємо постійно виводити на світовий ринок інноваційні продукти, що поєднують технологічну досконалість з емоційною якістю, у відповідь на зміни майбутніх автомобільних тенденцій», – сказав Ву-іл Лі, глава лабораторії модулів Hyundai Mobis.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...