Автомеханік назвав 7 причин, чому машина може не завестися у дощову погоду

Більшість неприємностей пов’язана з тим, що волога проникає в підкапотний простір або конденсується на електричних контактах та роз’ємах. Це може викликати проблеми під час запуску, повідомляє mmr.net.ua.

Кришка трамблера на старих машинах – це одне з місць, де волога може накопичуватися, особливо після дощу або миття автомобіля. Це створює проблеми з пуском двигуна, оскільки вода може ускладнити нормальну роботу системи запалення та викликати неполадки.

Котушки запалення можуть зіткнутися з проблемами через попадання вологи на її внутрішню обмотку, що може викликати коротке міжвиткове замикання. В результаті вузол може видавати недостатню вихідну напругу для створення іскри на свічках запалювання.

Забитий брудом повітряний фільтр, особливо якщо на нього потрапила волога, може значно знизити надходження повітря до двигуна. Це призводить до того, що двигун починає “задихатися” і відчуває труднощі під час запуску.

В умовах підвищеної вологості клеми акумулятора піддаються окисленню. Це може призвести до порушення контакту, що також ускладнить запуск двигуна. Без належного захисту окислені клеми можуть сприяти витоку струму та прискореного розряду батареї.

Потрапляння вологи на контакти датчика масової витрати повітря може спричинити збої в роботі електронного блоку управління двигуном, що призводить до труднощів при запуску двигуна. Крім того, волога на високовольтних проводах системи запалювання може викликати проблеми з пуском двигуна.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!