Audi вже зараз здатна заробляти на одному електромобілі більше, ніж на машині з ДВЗ

Концерн Volkswagen вважається другим за величиною автовиробником в світі, хоча регулярно оскаржує статус лідера конкуруючої компанії Toyota. У сегменті електромобілів Volkswagen демонструє одні з найсерйозніших амбіцій, плануючи обійти Tesla. У структурі концерну марка Audi готова рухатися в авангарді електрифікації, і це вже приносить їй адекватний прибуток.

Про це можна судити по одкровеннях генерального директора Audi Маркуса Дюсманна (Markus Duesmann) в інтерв’ю Reuters. В умовах дефіциту компонентів Audi змогла продемонструвати хороші фінансові показники в першому півріччі, але в другому виторг неминуче скоротиться через брак напівпровідникових чипів. У першій половині року Audi не змогла випустити понад 50 тисяч автомобілів через проблеми з доступністю комплектуючих, але норма прибутку при цьому виросла до 10,7%, обігнавши показники 2019 року. Власне, і в структурі Volkswagen марка Audi забезпечила понад чверть операційного прибутку в першому півріччі.

У сфері електрифікації автопарку Audi ставить перед собою досить амбітні цілі. З 2026 року всі нові моделі Audi будуть електромобілями, хоча випуск двигунів внутрішнього згоряння і буде припинений тільки в 2033 році. Фінансовий директор Audi в серпні заявив, що вже через два-три роки прибутковість електромобілів досягне рівня автомобілів з ДВЗ.

Генеральний директор Audi в свіжих коментарях виявився більш категоричний. «Момент, коли ми почнемо заробляти на електромобілях стільки ж грошей, як і на автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння, вже прийшов або настане в наступному, або 2023 році. Вони і зараз коштують приблизно однаково»- пояснив Маркус Дюсманн.

Ділитися своїми розробками в сфері програмного забезпечення Volkswagen теж готовий, але тільки в перспективі п’яти або десяти років. На думку керівництва Audi, зараз слід зосередитися на самостійних розробках, оскільки це прискорить процес створення власної платформи. Попутно глава Audi спростував чутки про наміри концерну відмовитися від торгових марок Bentley, Ducati і Lamborghini. Цими марками Audi дуже дорожить і розраховує домогтися синергетичного ефекту від їх використання в майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...