Audi відродить свою ретро-модель у вигляді електричного спорткара

Через два роки після свого дебюту у Мюнхені німецький виробник Beilngries готується до виробництва Elegend EL1. Audi Sport Quattro S1 з 80-х повертається на найексклюзивніший ринок у вигляді електромобіля, зберігаючи свій ретро-, але оновлений стиль і божевільні характеристики.

Любителі Audi Sport Quattro S1 будуть щасливі дізнатися, що престижна модель бренду з чотирма кільцями повернеться на ринок за кілька місяців, але буде доступна небагатьом, тому що Elegend EL1 – це надзвичайно ексклюзивний автомобіль. Невеликий німецький виробник із Байльнгріса представив власне бачення німецької моделі на першому Мюнхенському автосалоні і тепер готовий до її запуску.

За ці два роки концепт-кар Elegend EL1 дещо змінився. Ретро-суть і основні класичні риси моделі збережені, як і передня агресивна панель, але видно, що у неї відсутні камери, а замість них встановлені звичайні дзеркала заднього виду. Двері також включають задню стійку, унікальну деталь дизайну, як і форма панорамного даху, повітрозабірник або система відкривання капота в зворотному напрямку.

EL1 – це двомісний автомобіль зі спортивними сидіннями, “розташованими дуже близько до асфальту” (автомобіль має адаптивну підвіску з трьома рівнями висоти) та відокремленим об’ємним центральним тунелем у стилі великих спортивних автомобілів. Приладова панель прикрашена натуральним вуглецовим волокном, спортивним рульовим колесом триспиці і цифровим екраном приладів. Виробник включив у комплектацію люксове обладнання, таке як камера заднього виду та датчики паркування.

Elegend EL1 має два електродвигуни, які забезпечують набагато більшу продуктивність, ніж будь-який автомобіль, що відноситься до Sport Quattro. Він оснащений літій-іонним акумулятором із корисною ємністю 80 кВт-год, за допомогою якого він може проїхати пару швидких кіл по 20,8-кілометровому треку Нюрбургрингу.

Вручну буде виготовлено всього 30 екземплярів Elegend EL1, і кожен із них коштуватиме 890 000 євро, без ПДВ та відповідних податків кожної країни призначення. Elegend не вказав, чи готові вже ці тридцять екземплярів, але вказав, що готовий запропонувати два варіанти з різним дизайном. Відомо, що попит на EL1 перевищує пропозицію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело elegend.de