Audi відмовиться ще від трьох моделей після 2025 року

Audi оголосила про серію оновлень своєї лінійки 2025 року, проте серед змін була відсутня одна модель. Купе та кабріолет A5, а також спортивні версії S5 та RS5 у кузові купе та кабріолет не були включені до списку автомобілів 2025 модельного року, і Audi підтвердила, що купе та кабріолет не повернуться у 2025 році, але кузов Sportback для A5, S5 та RS5 збережеться з мінімальними змінами на новий модельний рік.

A5 дебютував у 2008 році з гладким, елегантним дизайном. Спочатку з’явилося купе, яке було оснащене 3,2-літровим V6 у парі з шестиступеневою автоматичною коробкою, потім S5 отримав 4,2-літровий V8 та механічну трансмісію. Кабріолет з’явився в 2010 році, додавши в нижньому ціновому сегменті 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, а також наддувний V6 та семиступеневу КПП з подвійним зчепленням для модифікації S. S5 купе перейшло на шестициліндровий двигун у ході оновлення у 2013 році.

Друге покоління Sportback стало більш виразним і було представлене з турбованим чотирициліндровим двигуном для A5 ​​та турбованим V6 для S5. Хоча на A5 спочатку пропонувалась механічна коробка передач, S5 залишився ексклюзивно з восьмиступеневою автоматичною трансмісією.

Найкрутішою версією завжди була RS5. Дебютувавши у 2013 році у Сполучених Штатах, оригінальний RS5 оснащувався 444-сильним 4,2-літровим V8, який працював у парі із семиступеневою коробкою передач із подвійним зчепленням. У другому поколінні RS5 використав бітурбований V6 з такими ж 444 кінськими силами та восьмиступеневою автоматичною коробкою передач.

Хоча дводверні варіанти A5, S5 та RS5 поступово йдуть, чотиридверні A5 Sportback, S5 Sportback та RS5 Sportback залишаються в лінійці та отримують кілька оновлень. Audi додала більше опцій деякі пакети, такі як комплект задніх USB-портів в пакеті Convenience. Всі виконання A5 тепер оснащені чорним зовнішнім оздобленням. Новий пакет S line Plus із ще більш затемненим оздобленням тепер пропонується на модифікаціях Premium Plus та Prestige.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com