Audi RS 6 Avant нової генерації стане гібридом

Наступне покоління стане останнім RS 6 з ДВЗ.

Не встиг актуальний Audi RS 6 Avant дебютувати на ринку кілька років тому, як Volkswagen Group вже почав роботу над новим поколінням, яке, щоправда, з’явиться ще не скоро.

Нинішнє покоління RS 6 Avant буде зняте з виробництва ближче до середини десятиліття, а його наступник має з’явитися наприкінці 2025 або на початку 2026 року. В інтерв’ю виданню Wheels колишній глава Audi Sport та нинішній керівник відділу досліджень та розробок Audi Стефан Райль підтвердив, що новий універсал буде оснащений гібридною силовою установкою:

«Звичайно, це [гібридизація] – шлях уперед, у наступному поколінні, я можу сказати вам, буде ще більше гібридизації. Певною мірою електрифіковано навіть сьогоднішній RS6 Avant – потужний 4-літровий твін-турбо V8 підтримується гібридною системою mild-hybrid – але його наступник покладатиметься на гібридну технологію plug-in. Приблизно через покоління після C6 стало ясно, що проблема шкідливих викидів стає дедалі важливішою. Потім на C7 ми зменшили розмір двигуна з V10 до V8, ввели деактивацію циліндрів, а на C8 у нас з’явилася 48-вольтова гібридна система».

Нагадаємо, що нещодавно ми постаралися уявити, як міг би виглядати майбутній Audi A3 п’ятого покоління, який може отримати приставку e-Tron до назви. Відомо, що Audi хоче зберегти відомий дизайн грат Singleframe навіть для батарейних моделей. У цьому випадку ця панель буде глухою, але з боків розташуються функціональні вентиляційні отвори для охолодження гальм. Головна оптика стане вужчою, а на зміну традиційним дзеркалам заднього виду прийдуть камери, що позитивно позначиться на аеродинаміці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело whichcar.com.au