Audi розробляє величезний електроседан з “революційним” дизайном

Audi, Bentley та Porsche разом працюють над новим спільним проєктом під кодовою назвою Landjet. Електрокар розробляється з використанням технологій проєкту Artemis, який був презентований Audi минулого року.

Першою моделлю, яка з’явиться в результаті цієї співпраці, стане величезний електричний седан Audi. Його випуск заплановано на 2024 рік. Запас ходу моделі без підзарядки складатиме більше ніж 650 кілометрів. Фахівці прогнозують, що він буде матиме “революційний” дизайн с трьома рядами сидінь.

Нагадаємо, що зараз група Volkswagen, якій належить Audi, Bentley і Porsche, перебуває в процесі реорганізації. Корпорація переходить на електрику і вкладає значні кошти в розробку нових технологій та платформ. Audi й Porsche вже співпрацювали в розробці платформи PPE, загальної для Porsche Taycan і Audi e-tron GT.

Завдяки проєкту Landjet преміальні бренди групи Volkswagen матимуть електромобіль з трьома рядами сидінь з запасом ходу 650 км. Він буде обладнаний найсучаснішою технологією автономного керування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело 4legend.com