Audi протестувала новий електрокар Q5 E-Tron

Німецький автовиробник Audi ще не представив серійні моделі Q4 E-Tron та Q4 Sportback E-Tron, але вже випробовує зовсім інший електричний позашляховик – Q5 E-Tron. Новий електрокар повинен стати конкурентом Porsche Macan наступної генерації.

Як зазначають фахівці, на прототип вже встановили все панелі кузова, хоча в ньому й відсутня нижня передня решітка. Також базові задні ліхтарі є лише попереднім варіантом, який використовувався під час тестування.

Те, що це електрокар, зрозуміло не тільки по відсутності видимих вихлопних патрубків, але й по закритій передній решітці, оскільки немає двигуна внутрішнього згоряння, то й радіатор для охолодження не потрібен.

Варто підкреслити, що електромобіль має оригінальний вигляд, ніж поточні пропозиції Audi Q для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Деякі елементи кузова вказують на те, що модель розробляється з нуля як електромобіль, на відміну від більшого E-Tron, який заснований на універсальній платформі MLB.

Офіційна прем’єра моделі планується в кінці цього року, на ринок новинка вийде вже у 2022-му. Електрокар оснастять пневматичною підвіскою, управлінням вектором крутного моменту й керуванням задніми колесами.

Зараз розробляються варіанти як з одним, так і з двома електричними моторами. Для нової платформи, яку Audi розробляє разом з Porsche, обіцяні можливості швидкої зарядки 350 кВт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autotimesnews.com

Коментарі
Завантаження...