Audi показала на відео електричний суперкар E-Tron GT

Модель R8 E-Tron була нещасливою ​​спробою Audi створити електричний суперкар, оскільки всього було продано менше ніж 100 одиниць цих електрокарів. Можливо, ринок просто не був готовий ще до суперкару без двигуна внутрішнього згоряння, коли на початку 2015 року з’явився R8 з нульовим рівнем викидів.

Той факт, що він коштував приблизно 1 мільйон доларів, не сильно допоміг, та можна ще зауважити про його обмежені можливості – дальність ходу без підзарядки складала всього 449 кілометрів в надмірно оптимістичному циклі NEDC. В Audi добре засвоїли ці уроки та готовить новий електричний суперкар Audi Sport – E-Tron GT та його високопродуктивну версію RS.

На відеотізері, знятому на заводі Böllinger Höfe, видно, які великі надії вкладає в цей електричний суперкар компанія Audi. Варто зазначити, що серійне виробництво E-Tron GT фактично почалося пару місяців назад, але нам все одно доведеться чекати офіційної прем’єри до наступного тижня.

На кадрах можна побачити, що серійна версія буде точною копією концепції, представленої в кінці 2018 року. Бічні дзеркала заднього виду збільшені, а дверні ручки звичайні. Попри те, що він значною мірою запозичує основу у свого “брата” Porsche Taycan з Цуффенхаузена, E-Tron GT буде виглядати значно інакше.

З огляду на положення Audi в ієрархії Volkswagen Group нижче Porsche, E-Tron GT навряд буде відповідати технічним характеристикам еквівалентним Taycan. З другого боку – електричний суперкар з чотирма кільцями повинен бути більш доступним. Нагадаємо, що ціни на Taycan сьогодні стартують з 79 900 доларів США.

Повноцінна версія RS, ймовірно, не буде відповідати разючим характеристикам Taycan Turbo S, але не доведеться платити високу стартову ціну Porsche в 185 000 доларів США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com