Audi готує гучний дебют E-Tron GT

Німецький автовиробник оголосив про те, що довгоочікуваний електрокар Audi E-Tron GT нарешті дебютує 9 лютого 2021 року. Фінальний тизер електроседана показав Марк Ліхт – головний дизайнер бренду.

“E-Tron GT є повноцінний Gran Turismo. Цей термін спочатку означав автівки зі спортивним характером, які підходили для великих дистанцій”, – розповів Марк Ліхт. – “Моделі Gran Turismo відрізняються від “чистих” спорткарів тим, що пропонують більший комфорт та зручний салон. Як повністю електричний GT, новий E-Tron переосмислює цей баланс. Модель не знижує продуктивність, при цьому надається особливе значення ефективності”.

Зазначається, що низький опір повітрю був головною метою при проєктуванні нового E-Tron GT. Як каже Ліхт, обтічна форма майбутнього електроседана є частиною нової мови дизайну для Audi та відправною точкою для майбутніх електрокарів марки.

“Стійкість починається з початкової ідеї й виражається в зовнішньому вигляді. E-Tron GT тим самим просуває ідею, яка буде характеризувати наше розуміння розкоші в нову епоху електричної мобільності”, – додав Ліхт.

Потужний електричний мотор забезпечує просторий салон зі значно збільшеними габаритами авто. Головний дизайнер Audi описує салон як “скульптурний” із плануванням, що повністю орієнтовано на водія. В інтер’єрі використовується багато перероблених матеріалів – компанія Audi відмовилася від шкіряної оббивки.

Для фанатів бренду, які прагнуть максимальної продуктивності, німці пропонують модифікацію RS E-Tron GT. До 96 км/год електрокар розганяється за 2,88 секунди!

Після прем’єри 9 лютого, E-Tron GT надійде в продаж на американський ринок в другій половині поточного року. Європейські клієнти компанії повинні отримати його ще швидше. Точна дата та ціна поки невідомі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1