Aston Martin випустив особливу версію Vantage A3

Британський автовиробник збере обмежений тираж моделі Vantage Roadster з унікальними дизайнерськими рішеннями, щоб відзначити 100-річчя A3, найстарішого зі збережених спортивних автомобілів компанії.

Буде випущено всього три екземпляри з унікальними елементами, натхненними моделлю 1921 року. В оснащення моделі увійде чорна решітка радіатора з алюмінієвою окантовкою, чорний колір кузова і 20-дюймові ковані чорні колеса з бронзовими гальмівними супортами.

Шкіряна обробка і вставки в салоні виконані в каштановому кольорі, а назва марки вишита навіяним спадщиною шрифтом, як на оригінальній моделі. Окантовка манометрів Vantage також була відлита з латуні, і всюди присутній логотип Aston Martin оригінального дизайну.

Оновлений Vantage був замовлений дилерським центром Aston Martin HWM, його роздрібним продавцем з найбільшим стажем роботи, в партнерстві з індивідуальним підрозділом Q компанії.

З технічної точки зору модель залишиться такою ж, як і базовий Vantage. Так, під капотом розташується двигун Mercedes-AMG V8 з турбонаддувом, здатний розганяти машину до 100 км/год приблизно за 3,5 секунди.

«Це правильно, що ця велика марка користується можливістю, щоб відсвяткувати сторіччя своєї найстаршої збереженої моделі, і я дуже радий, що моя команда, працюючи з Aston Martin Heritage Trust і Aston Martin HWM, змогла створити цей стильний автомобіль», – сказав директор Q Саймон Лейн.

Оригінальний A3, який був відновлений до своєї первісної заводської специфікації довоєнним фахівцем Aston Екуром Бертеллі, був придбаний Aston Martin Heritage Trust в 2002 році. Він буде представлений на святкуванні сторіччя 26 червня разом з кількома рідкісними моделями Aston Martin.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com