Aston Martin випустить одразу дві моделі електромобілів до 2025 року

Ініціатива влади Великобританії з повної відмови від продажів нових машин з ДВЗ до 2030 року не залишає особливого вибору місцевим виробникам спорткарів. Як і McLaren, компанія Aston Martin змушена буде розпочати перехід на електротягу. Перші електромобілі цієї марки вийдуть у 2025 році, а до цього тенденція буде підтримуватися гібрида.

У січні минулого року стало відомо, що проєкт з дрібносерійного випуску електромобіля Rapid E трансформувався в дослідні та експериментальні роботи, і відповідний «електромобіль Бонда» на ринок все-таки не вийде. Тепер видання Financial Times повідомляє, що Aston Martin випустить свої перші електромобілі у 2025 році, серед двох дебютних моделей буде кросовер. Він буде випускатися на підприємстві в Уельсі, а виробництвом спортивного електрокара займеться підприємство при штаб-квартирі Aston Martin в англійському Гейдоні.

Зараз 20% акцій Aston Martin належить Mercedes-Benz, але участь німецького партнера в створенні електромобілів може обмежитися постачаннями тягових батарей. Уже в цьому році на ринок повинен вийти гібридний кросовер DBX, до 2023 року асортимент гібридних автомобілів Aston Martin розшириться.

Цікаво, що представники компанії заявляють про готовність продовжити випуск двигунів внутрішнього згоряння для своїх клієнтів і після 2030 року, коли їх вже буде не можна продавати в складі автомобілів на території Великобританії та деяких інших країн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ft.co

Коментарі
Завантаження...