Анонсований новий кросовер Skoda Kodiaq з безліччю електронних систем

Три інформаційно-розважальні системи – Bolero, Amundsen і Columbus – завжди знаходяться в мережі завдяки вбудованій карті eSIM.

Компанія Skoda нарешті зробила довгоочікуваний анонс нової версії кросовера Kodiaq, який продається з 2016 року. Після рестайлінгу автомобіль отримав не тільки сучасний дизайн, але і набір сучасних електронних систем, а також більш потужний мотор в спортивній версії.

Skoda Kodiaq пропонує сучасні інформаційно-розважальні системи з технологією DAB, цифровий голосовий помічник Laura та широкий спектр онлайн-функцій. Три інформаційно-розважальні системи – Bolero, Amundsen і Columbus – завжди знаходяться в мережі завдяки вбудованій карті eSIM.

Інформаційно-розважальна система Bolero і навігаційна система Amundsen оснащені 8-дюймовим сенсорним екраном, в той час, як дисплей топової навігаційної системи Columbus має діагональ 9,2 дюйма. Оновлення карт і програмного забезпечення встановлюються «по повітрю». В якості опції є бездротова зарядка для смартфонів. Мобільні пристрої також можна підключати та заряджати через роз’єми USB-C. Крім того, як опція доступний 10,25-дюймовий дисплей Virtual Cockpit з чотирма різними компонуваннями, які водій може налаштувати індивідуально.

Цифровий голосовий помічник Laura розуміє 15 мов і навіть може вільно опрацьовувати пропозиції, в тому числі чеською, англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. Цифрове радіо DAB є стандартним обладнанням, а онлайн-радіостанції доступні в якості опції. Нові інформаційно-розважальні програми включають новини та погоду, а також можуть під’єднати до автомобіля календар Google. Смартфони можуть бути пов’язані з Kodiaq за допомогою технології Wireless SmartLink, Android Auto, Apple CarPlay або MirrorLink. Інформаційно-розважальні онлайн-сервіси Skoda Connect, крім іншого, забезпечують віддалений доступ до автомобіля за допомогою програми MySkoda. Це дозволяє власнику блокувати та розблокувати свій Kodiaq через свій смартфон.

Покупцям пропонують версії з бензиновими двигунами об’ємом 1,5 і 2 літри потужністю до 190 к.с, а також дизельні 2-літрові двигуни потужністю 150 і 200 к.с. Бензиновий мотор може працювати як з механічною коробкою, так і з семиступеневим “роботом”. Решта двигуни йдуть в парі з роботизованою трансмісією. Кросовер доступний як з переднім, так і з повним приводом. Спортивна версія RS отримала 245-сильний 2-літровий бензиновий мотор.

Європейські продажі оновленого Skoda Kodiaq повинні початися вже влітку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело skoda-storyboard.com

Коментарі
Завантаження...