Американці розробили технологію масажу ніг в підлозі авто

Концерн General Motors запатентував в США технологію, яка дозволяє масажувати ноги під час поїздки.

Патент зареєстровано під назвою “Автомобільна система масажу ніг на підлозі автомобіля”. Технологія реалізована у вигляді маленьких мішечків з повітрям, які можна наповнити або спорожнити. Вони діють як масажер для ніг, якщо їх помістити в підлогу салону. Саме так працює більшість масажних сидінь, тому технологія не є революційною, але деякі інновації є.

Щось аналогічне має великий седан Audi A8. Його інструмент вимагає, щоб сидить на задньому сидінні підняв ноги вгору та встав на підставку для ніг, яка складається зі спинки переднього пасажирського сидіння. У разі A8 це має сенс, тому що більшість власників їздять з особистим водієм.

Однак можливість зробити масаж ступень буде обмежена в автомобілі меншого розміру, в якому пасажирське сидіння може бути зайнято пасажиром. Автівка меншого розміру, навіть така розкішна модель, як Cadillac CT5, може не вмістити таку систему.

Інновація General Motors полягає в тому, що функція може бути запропонована всім пасажирам. На відміну від системи Audi, яка дійсно доступна тільки пасажирам на задньому ряду салону, система американців потенційно може бути використана де завгодно. Але новий патент GM вимагає, щоб підлогу автомобіля була ідеально чистою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...