Американці представили новий електричний крос Alpha Jax

Американська компанія Alpha Motor Corporation презентувала новий електричний кросовер Alpha Jax з елементами ретро-дизайну. Зовнішній вигляд компактної SUV-моделі має купеобразний профіль, але поки що тільки на рендерах. Зазначається, що майбутній електрокар заснований на іншій моделі марки – елегантному купе Ace.

Треба зазначити, що модель Ace поки теж не пішла далі візуалізації. При цьому така затримка з серійним втіленням не заважає компанії відкривати попередні замовлення на новий електричний крос Alpha Jax.

Новинку виробник оцінив мінімум в 38 000 доларів США. Максимальна комплектація з усіма “наворотами” обійдеться в 48 000 доларів США. До сотні новий електричний кросовер здатен розігнатися за шість з половиною секунд. Без підзарядки електрокар здатен проїхати приблизно 400 кілометрів.

У рух електромобіль може призводити один електричний двигун або пара – по кожному на осі. Акумуляторна батарея на 75 кВт-год забезпечує енергією. Новинка отримає двобарвне забарвлення кузова, великі покришки, виразні колісні арки, світлодіодну оптику класичної форми та інші елементи дизайну.

У салоні авто можна побачити великий тачскрін мультимедійного центру, стильне кермо з глянцево-чорними вставками та оббивку крісел й дверних карт з особливим стриманими принтом. Причому при обробці салону застосовувалися виключно матеріали преміального класу. Серійне виробництво моделі розпочнеться не раніше 2023 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело apnews.com