Американський підрозділ Mercedes-Benz допустив витік даних понад 1 тис. автовласників

Американський підрозділ Mercedes-Benz заявив в четвер, що конфіденційна особиста інформація майже 1000 клієнтів і зацікавлених покупців була випадково опублікована у вільному доступі на платформі хмарного зберігання.

У компанії відзначили, що жодна система Mercedes-Benz не була зламана і файли не використовувалися зловмисниками. Випадково надані дані містили кредитні рейтинги, надані самими користувачами, номери водійських прав і номери соціального страхування, а також інформацію про кредитні картки, які клієнти та зацікавлені покупці вводили на вебсайтах дилерів і компаній в період з січня 2014 року по червень 2017 року.

Mercedes заявила, що будь-якій людині, у якої є інформація про кредитну картку, номер посвідчення водія або номер соціального страхування, включені в дані, буде запропонована безкоштовна дворічна підписка на службу кредитного моніторингу.

«Безпека даних – серйозне питання для MBUSA», – йдеться в заяві компанії. «Наш постачальник підтвердив, що проблема усунена і що це ніколи не повториться. Ми продовжимо наше розслідування, щоб гарантувати, що ця ситуація буде виправлена​​».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...