Американські автовиробники вимагають від влади допомоги в усуненні дефіциту напівпровідників

Американський автопром в силу своєї концентрації на території країн Північної Америки постраждав від напівпровідникової кризи найбільше, адже до обмеженості виробничих потужностей додалися проблеми з логістикою. Тепер учасники місцевого ринку хочуть, щоб влада зобов’язала локальних виробників компонентів якусь частину потужностей виділяти під потреби автомобільної промисловості.

Як повідомляє Reuters, представники автомобільної галузі звернулися до влади США з проханням гарантувати фінансування виробництва напівпровідникових компонентів на території країни в обсягах, достатніх для забезпечення безперебійного постачання місцевих автовиробництв. Поточна криза, за словами представників галузі, скоротить обсяги випуску автомобілів в США на 1,28 млн штук за підсумками року, а перебої з виробництвом можуть тривати ще шість місяців.

Президент Байден нещодавно виступив з пропозицією виділити до $50 млрд на фінансування будівництва в США підприємств з виробництва напівпровідникових компонентів. Автовиробники тепер претендують на певну частину цих коштів. На їхню думку, вони повинні цільовим чином спрямовуватися на випуск автомобільних компонентів, що використовуються у виробництві машин на території країни. До американських компаній типу Ford і GM в цьому зверненні приєдналися Toyota Motor, Volkswagen AG і Hyundai Motor.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...